Najświętsze Serce Jezusa - Sejny

1. Dziś o godz. 19.00 nabożeństwo czerwcowe.
    • W środę: Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
    • W piątek: o godz. 8.00 Msza święta w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
  3. Akcja Katolicka serdecznie zaprasza na ostatni przed wakacjami wykład biblijny o. dra Edmunda Urbańskiego, który odbędzie się w czwartek, 25 czerwca, po Mszy świętej o  godz. 18.30 w kościele. Będzie on dotyczył błędów podczas czytania Pisma Świętego.
  4. W związku ze zbliżającymi się miesiącami wakacyjnymi, pragniemy przypomnieć, że w  lipcu i sierpniu nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 7.30, a  w  niedzielę o godz. 13.15. Kancelaria będzie czynna jedynie popołudniami: w  poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00 – 18.00.
  5. Dzisiaj po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na bieżące potrzeby kościoła i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
  6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  7. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Ewa Czech-Ruman, śp. Zbigniew Szwarnóg, śp. Jan Dębiński oraz śp. Halina Chodacka-Zawadka. Wieczne odpoczywanie…
  8. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.  Życzymy, byście znaleźli pokój i  wytchnienie w Najświętszym Sercu Jezusa i  umocnieni Jego miłością, potrafili dzielić się Dobrą Nowiną z całym światem.